Допомога по безробіттю під час дії воєнного стану в 2024 році: яке передбачене обмеження максимального розміру?

Дата: 19.01.2024 14:19

Фото без опису

Пунктом 3-3 прикінцевих положень Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” визначено, що під час дії воєнного стану максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленої Законом на 1 січня календарного року.

Статтею 8 Закону України Про Державний бюджет України на 2024 рік встановлено станом на 01 січня 2024 року розмір мінімальної заробітної плати величиною 7100 грн.

Враховуючи вищевказане, під час дії воєнного стану в 2024 році максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати 7100 грн.

Закон України Про Державний бюджет України на 2024 рік  за посиланням http://surl.li/otuem

Є питання щодо виплати допомоги по безробіттю, телефонуйте за номерами: +38 (068) 900 11 32 або +38 (093) 478 70 82