Результати проведення конкурсу на здійснення операцій зі збирання та перевезення побутових відходів на території Соколівської сільської ради

Дата: 29.01.2024 11:04

27 грудня 2023 року відбувся конкурс на здійснення операцій зі збирання та перевезення побутових відходів на території Соколівської сільської ради.

Згідно Протоколу від 27.12.2023 року №1, затвердженого виконавчим комітетом Соколівської сільської ради – Рішення від 09.01.2024 року №2, переможцем конкурсу на здійснення операцій зі збирання та перевезення побутових відходів на території Соколівської сільської ради визначено:

- Лот-1 територія сіл, до якої входять села: Соколівське, Черняхівка, Новопетрівка (приватний сектор) - ТОВ «Екостайл»;

- Лот-2 територія сіл, до якої входять: с.Соколівське (багатоквартирні будинки) - ТОВ «Екостайл».

В лютому 2024 року всі домоволодіння, суб’єкти господарської діяльності, які знаходяться або проводять діяльність на території сіл Соколівське, Черняхівка, Новопетрівка, мають заключити договір на збирання та перевезення побутових відходів (далі Договір) з ТОВ «Екостайл», що є виконанням п.3.2 Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримування тиші на території Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області та Закону України «Про управління відходами».

У приватному секторі та багатоквартирних будинках, де створено ОСББ, послуга надаватиметься контейнерним методом, тобто оплата за 1 контейнер. У багатоквартирних будинках, де не створено ОСББ, послуга надаватиметься контейнерним методом, але з індивідуальним договором, тобто оплата за 1 особу.

За консультаціями звертатися за адресою: Кіровоградська область, м.Кропивницький, вул. Моріса Торези, буд.27.

Телефон для довідок: (050)488-86-20.

Офіційний сайт: ekostyle.in.ua.Фото без опису