Жителі Диминого на Масляну напекли млинців і наварили вареників для наших захисників

Дата: 11.03.2024 16:09

З 11 по 17 березня для українців триватиме масний тиждень, або Масляна. Свою назву цей тиждень запозичив від назв страв, які прийнято готувати протягом цього періоду. Цей тиждень символізує проводи зими та зустріч із весною, а, значить, дає надію на оновлення, на продовження життя і , найголовніше, на нашу перемогу.

Жителі Диминого вирішили підтримати наших захисників і порадувати домашніми смаколиками, традиційними для Масляної. Разом зі смачними вареничками дбайливі господині напекли понад тисячу млинців для бійців Збройних Сил України. Їх доставили госпіталізованим військовим у медичні заклади нашого міста.

Разом зі смачним вітанням передали і найкращі побажання — швидкого одужання та якнайскорішої перемоги! Хай завжди будуть поруч найдорожчі і близькі люди. Нехай все життя вас оточує любов - така ж солодка, як найсмачніший мед, і така ж гаряча, як масляничне багаття.

Зичимо, аби ваші надії та сподівання здійснились, а плани на майбутнє були оптимістичними, як сама весна.

Наближаємо Перемогу разом!Фото без описуФото без описуФото без опису