Дата: 28.03.2024 16:36

Фото без опису

27 березня 2024 року в Центрі соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознаками статі, сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми на території Соколівської сільської ради.

Головував на засіданні Яровий Ю.А.- голова Координаційної ради, заступник Соколівського сільського голови.

Серед присутніх на засіданні були представники ЦСЗННСП, відділу освіти, служби у справах дітей Соколівської сільської ради, представники органів Національної поліції України. До заходу долучились директорка Комунального закладу «Центр-Ветеран» Інеса Колпак та її заступник Андрій Фоменко.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань. Зокрема, присутні розглянули та обговорили питання :

- про постановку на облік сімей та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах з метою запобігання та протидії насильства;

- роль і завдання поліції в місцевій системі запобігання та протидії домашньому насильству;

- організація роботи з військовослужбовцями, демобілізованими військовими, сім’ями загиблих, полонених та безвісти зниклих військових, зокрема надання психологічної допомоги зазначеним категоріям.

За результатами розгляду питань, які були заслухані на Координаційній раді, виконавцям надано рекомендації з метою належного вирішення нагальних питань та ухвалено відповідні рішення.