Проєкти рішень 47 сесії ІХ скликання Соколівської сільської ради

Дата: 12.04.2024 13:54

ПОРЯДОК ДЕННИЙ сорок сьомої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання

Проєкт рішення "Про затвердження звіту про виконання бюджету Соколівської сільської територіальної громади за 1 квартал 2024 року."

Проєкт рішення "Про надання матеріальної допомоги громадянці Кришун Оксані Анатоліївні."

Проєкт рішення "Про надання одноразової грошової допомоги громадянину Довгаленку Миколі Сергійовичу."

Проєкт рішення "Про надання одноразової грошової допомоги громадянину Качуру Ігорю Анатолійовичу."

Проєкт рішення "Про надання одноразової грошової допомоги громадянину Олексієнку Сергію Володимировичу"

Проєкт рішення "Про безоплатну передачу комунального майна Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області у власність Відділу освіти Соколівської сільської ради."

Проєкт рішення "Про затвердження на посаду старости Миколаївського старостинського округу Соколівської сільської ради."

Проєкт рішення "Про затвердження рангу старості Миколаївського старостинського округу Соколівської сільської ради."

Проєкт рішення "Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану на старосту Миколаївського старостинського округу Соколівської сільської ради."

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення Соколівської сільської ради від 12 листопада 2020 року № 14 «Про створення виконавчого комітету Соколівської сільської ради та затвердження персонального складу». "

Земельні питання