Оновлений порядок денний та доповнення проєктів рішення 47 сесії ІХ скликання Соколівської сільської ради

Дата: 15.04.2024 16:34

Порядок денний (оновлений)

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення Соколівської сільської ради від 21 грудня 2023 року № 3156 «Про бюджет Соколівської сільської територіальної громади на 2024 рік»"

Прокт рішення "Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва на території Соколівської сільської ради на  2024-2026 роки."

Проєкт рішення "Про затвердження Плану формування мережі ліцеїв до 2027 року"

Проєкт рішення "Про вдосконалення системи охорони закладів освіти Соколівської сільської ради"

Земельні питання. Проєкт рішення "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на конкурентних засадах"