Соколівські велосипедисти гідно виступили на Чемпіонаті України з велоспорту

Дата: 16.04.2024 16:00

Чемпіонат України в індивідуальній гонці вгору та в індивідуальній гонці на час 15 кілометрів, командний чемпіонат України в груповій гонці (юніори, юніорки, юнаки та дівчата) в олімпійських видах спорту відбувся у Трускавці на Львівщині. Соколівську громаду у складі команди Кіровоградського регіону представляли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи “Колос” Соколівської сільської ради Станіслав Басистий і Матвій Герасімов.

Ці змагання стали відкриттям велосезону на шосе серед юнаків та юніорів 2008-2009 та 2006-2007 років народження.

У перший день відбулися всеукраїнські змагання гонка вгору на 10 кілометрів юнаки. За результатами змагань Станіслав Басистий зайняв 12 місце, Матвій Герасімов фінішував 26-м. Другого дня велоперегонів відбувся чемпіонат України в індивідуальній гонці на 15 кілометрів серед юнаків. За результатами змагань Станіслав Басистий виборов IV місце, Матвій Герасімов — 21. У третій день змагань у груповій гонці командний залік на 60 кілометрів Станіслав Басистий виборов ІІ місце, Матвій Герасімов прийшов до фінішу 19-им. У командному заліку збірна Кіровоградського регіону зайняла почесне 6-те місце серед 13 команд-учасниць змагань.

Загалом у віковій групі юнаків 2008-2009 років народження брали участь 60 спортсменів.

Учасники чемпіонату отримали цінний досвід і позитивний настрій на наступні змагання.

Дякуємо ЗСУ за можливість займатися спортом!

Разом до перемоги!Фото без описуФото без описуФото без опису