Шановний роботодавець!

Дата: 23.04.2024 09:45

Шановний роботодавець!

Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості інформує, що при працевлаштуванні осіб з інвалідністю І та ІІ групи, Ви маєте можливість скористатися послугою служби зайнятості відповідно до Постанови від 22.08.2023 № 893 «Деякі питання надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю», якою затверджено Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (далі - Порядок № 893).

Виплачується компенсація в розмірі фактичних витрат роботодавця за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю, але не вище граничного розміру компенсації. Граничний розмір компенсації не може перевищувати 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому приймається рішення про її надання, для осіб з інвалідністю І групи (у 2024 році до 106,5 тис грн), 10 розмірів мінімальної заробітної плати — для осіб з інвалідністю ІІ групи (у 2024 році до 71 тис грн).

Для отримання компенсації роботодавець подає до центру зайнятості розташованого за місцем провадження діяльності роботодавця протягом 90 календарних днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю:

• заяву щодо надання компенсації за формою, визначеною додатком 2 Порядку № 893;

•  копії документів, які підтверджують працевлаштування особи з інвалідністю та придбання роботодавцем допоміжних засобів для облаштування робочого місця.

Заява може бути подана:

• особисто до центру зайнятості у паперовій формі;

• в електронній формі:

- засобами офіційного веб-сайту Державного центру зайнятості (за наявності технічної можливості);

- за допомогою засобів електронних комунікацій шляхом надсилання заяви з накладенням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, на офіційну адресу електронної пошти відповідного центру зайнятості;

- засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (далі ― Портал Дія) (за наявності технічної можливості).

За додатковою інформацією звертайтесь  за телефоном:

044 244 94 93 або за адресою вул. Маланюка Євгена, буд. 15.

Кропивницька філія

Кіровоградського обласного центру зайнятості.