Кіровоградська область, Кропивницький район

Соколівські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті України з велоспорту

Дата: 23.04.2024 14:05
Кількість переглядів: 33

Чемпіонат України в багатоденній гонці, гонці критеріум І тур (юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата) відбувся у Білій Церкві на Київщині. Змагання стартували 18 квітня і відбувалися у чотири етапи. До збірної команди Кіровоградського регіону, яка брала участь у змаганнях, увійшли спортсмени з Іванівки, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи “Колос” Соколівської сільської ради Станіслав Басистий та Матвій Герасімов.

У І етапі — індивідуальній гонці на 10 км серед старших юнаків, Станіслав Басистий зайняв перше місце, Матвій Герасімов фінішував 25-им.

За результатами ІІ етапу змагань — груповій гонці на 70 км, Станіслав Басистий фінішував 5-им, Матвій Герасімов — 15-им.

ІІІ етап змагань — групова гонка на 63 км, у результаті ІІ місце у Станіслава Басистого, 12 місце у Матвія Герасімова.

За сумою трьох етапів змагань в особистому заліку Станіслав Басистий зайняв ІІ місце, Матвій Герасімов — 12.

У четвертий день змагань відбувся І тур гонки критеріум. За результатами, Станіслав Басистий став абсолютним переможцем у своїй віковій категорії. Матвій Герасімов зайняв почесне 7 місце.

Хлопці змагалися у віковій категорії 2008-2009 р.н. старші юнаки, в якій загалом брали участь 60 спортсменів. Тренує спортсменів тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи “Колос” Соколівської сільської ради Віктор Тарасенко.

За сумою всіх етапів збірна Кіровградського регіону зайняла ІІ місце у чемпіонаті з велоспорту.

Наступні змагання з велоспорту відбудутьсся у Кропивницькому 24-26 травня. Запрошуємо всіх охочих вболівати і підтримати наших спортсменів.

Дякуємо ЗСУ за можливість займатися спортом!