Соколівська територіальна громада — бронзовий призер спортивних змагань серед сільських громад

Дата: 28.05.2024 16:26

Спортивні змагання серед команд сільських та селищних територіальних громад Кіровоградської області 2024 року відбулися 25 травня у селі Оситняжка Кропивницького району.

Змагання проходили за ініціативи Кіровоградської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" та за підтримки управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації.

У змаганнях взяли участь 11 команд - Аджамська, Великосеверинівська, Дмитрівська, Катеринівська, Мар'янівська, Олександрівська, Онуфріївська, Рівнянська, Суботцівська, Соколівська та Устинівська територіальні громади. На офіційному відкритті учасників та гостей змагань привітала голова Кіровоградської ТО ВФСТ "Колос" Інна Завірюха, начальник управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Щетина, голова Великосеверинівської громади громади Сергій Левченко, голова Марянівської громади Андрій Флоря, голова Аджамської громади Тетяна Зайченко.

Команда Соколівської ТГ у загальнокомандному підсумку зайняла ІІІ місце. Результати змагань Соколівської команди за такими видами спорту:

футбол - І місце;

шашки - І місце;

гирьовий спорт- І місце;

шахи - 5 місце;

настільний теніс - 6 місце;

дартс - 8 місце.

Вітаємо та дякуємо за участь у змаганнях:

учасникам футбольної команди: Антону Мажаєву, Дмитру Паутову, Євгенію Павленку, Денису Поркуяну, Олександру Хлистуну, Максиму Скляревському, Ярославу Поплавкі, Вадиму Воловику.

Учасникам команди з шашок – Дмитру Садовському (І місце) та Ользі Нестеренко (4 місце).

З гирьового спорту – Дмитру Гревцеву (І місце).

Учасникам команди з настільного тенісу Тимофію Ахмадієву (9 місце) та Лілії Зубарєвій (4 місце).

Учасникам команди з шахів: Тагіру Кадієву (9 місце) та Світлані Войцеховській (2 місце);

Учаснику команди з дартсу Юрію Яровому (8 місце)!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису