До уваги субсидіантів – внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 03.06.2024 09:03

До уваги субсидіантів внутрішньо переміщених осіб!

З1 червня 2024 року для субсидіантів з числа внутрішньо переміщених осіб відновлюється загальний порядок призначення та виплати житлових субсидій на період воєнного стану.

Законодавча база

Постановою Кабінету Міністрів України від 08 травня 2024 року№ 521 Уряд затвердив змінищодо припинення нарахування житлових субсидій та пільг для осіб, які отримували такі виплати за окремим механізмом, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 року № 215 “Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану”.

Що змінилося?

Відтак з 1 червня 2024 року особам, які були отримувачами житловоїсубсидії станом на початок повномасштабної агресії 24.02.2022 року; проживали (проживають) на тимчасово окупованих території чи в зоні активних бойових дій; з початку повномасштабної агресії не звертались до органів соцзахисту населення чи Пенсійного фонду України за перепризначенням житлової субсидії,необхідно:

або ОСОБИСТОзавітати до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України (ЦНАПу; уповноважених посадових осіб виконавчих органів сільських, селищних, міських рад територіальних громад)з документами для встановлення права на подовження виплати

або ДИСТАНЦІЙНО надати необхідні документи: в електронній формі через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України; мобільний застосунок “Пенсійний фонд”; Портал.Дія абодокументи для призначення житлової субсидіївідправити поштою на адресу органу Пенсійного фонду України.