Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

Понад 20 тисячам працюючих пенсіонерів Кіровоградщини перерахують пенсію

Щороку Пенсійний фонду України з 01 квітня без додаткових звернень осіб проводить перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам, які станом на 1 березня 2022 року набули право на зазначений перерахунок. Пенсію перерахують тим пенсіонерам, які працюють, і кому пенсія була призначена або вже перерахована два роки тому і більше. Таких пенсіонерів в Кіровоградській області налічується понад 20 тисяч осіб.

09:22:09 12.04.2022

До уваги фізичних осіб – підприємців!

Традиційно на початку року триває звітна кампанія з подання фізичними особами – підприємцями річної звітності з ЄСВ за минулий рік. Не винятком є і 2022 рік. Однак новацією цьогорічної кампанії стало те, що, звітуючи з ЄСВ самі за себе, підприємці більше не подають окремий звіт, а заповнюють його як додаток до податкової декларації та подають у строки, встановлені Податковим кодексом України.

15:10:27 14.02.2022

Відтепер з пенсійниками є мобільний зв’язок!

З 07.02.2022, задля створення комфортних умов для реалізації громадянами конституційного права на звернення, в головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області запроваджено роботу телефонів “гарячої лінії” з використанням мобільного телефонного зв’язку від операторів “Київстар” та “Vodafone Україна”.

15:09:02 14.02.2022

Чи потрібно сплачувати пенсійний збір, якщо придбали автомобіль вперше, та від чого залежить розмір платежу?

Платниками збору при набутті права власності на легкові автомобілі є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які під час здійснення певних видів операцій повинні сплачувати обов’язковий платіж у Пенсійний фонд України, так званий збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

09:27:48 13.01.2022

Роботодавці Кіровоградщини вже сплатили понад 4 млрд грн ЄСВ

Велика кількість податків, допомог та виплат прив’язана до розміру мінімальної заробітної плати. Наприклад, якщо мінімальний розмір єдиного соціального внеску (22 % від розмір мінімальної заробітної плати) з 01.01.2021 становив 1320 грн (6000 грн х 22 %), то з 01.12.2021 – після збільшення розмір мінімальної заробітної плати – становитиме 1430 грн (6500 грн х 22 %).

10:41:55 28.12.2021

Оберіть свій спосіб авторизації на вебпорталі Пенсійного фонду України

На Кіровоградщині понад 110 тисяч осіб авторизувалися на вебпорталі електронних послуг, серед них понад 23 тисячі осіб, які в дистанційному режимі отримують пенсійні послуги, є активними користувачами.

08:51:48 20.12.2021

На Кіровоградщині понад 30 тисяч пенсіонерів отримують пенсію по інвалідності

На обліку у головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області перебуває 258956 пенсіонерів, 11,0% – це пенсіонери, які отримують пенсію по інвалідності. Середній розмір пенсійної виплати становить – 3069,33 грн.

13:41:02 17.12.2021

Хто звільняється від сплати пенсійного збору?

Під час купівлі квартири або іншої нерухомості покупець зобов'язаний сплатити 1% від вартості нерухомого майна, зазначеної в договорі купівлі-продажу такого майна. Але збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі нерухомого майна не сплачується (нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється без документального підтвердження сплати збору), якщо:

11:44:11 13.12.2021

Хто звільняється від сплати пенсійного збору?

15:06:32 10.12.2021