ГУ ДПС у Кіровоградській області

Основні випадки подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Статтею 67 Конституції України передбачено, що кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

13:15:57 06.02.2023

Нова форма декларації про майновий стан і доходи

З 01 січня 2023 року вводиться в дію нова форма Декларації                          про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація), затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 № 859 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17 травня 2022 року № 143, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.06.2022 за № 593/37929 (з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 09 червня 2022 року                  № 160))

13:14:21 06.02.2023

Ідентифікація тварин це важливо!

Лікарі ветеринарної медицини Кропивницького району завжди частігості на подвір`ї  справжнього господаря. І проведення ідентифікації  домашніх  тварин  один з важливих приводів побачити фахівця ветеринарної медицини в себе вдома.

14:02:50 14.01.2022

Базу знань ДПС доповнено новою тематикою «Збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування»

У ДПС для формування, обміну та управління податковими знаннями функціонує База знань, яка на сьогодні містить понад 11 тисяч відповідей на запитання, які структуровані за напрямками щодо застосування норм податкового законодавства, єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

08:29:33 17.09.2021

ТОП-5 фактів про Реєстр застрахованих осіб

Більшість громадян хоч раз у житті чули про Реєстр застрахованих осіб (далі – Реєстр). А для тих, хто ще нічого не знає про цей потужний ресурс, пропонуємо ознайомитися з основними фактами. Отже…

15:16:15 08.09.2021