ГУ ДПС у Кіровоградській області

Кропивницька ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє

Кропивницька ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що 21.07.2021 набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

13:41:37 16.08.2021

Питання - відповіді

Кому з платників єдиного податку з 1 січня 2021 року необхідно застосовувати РРО/ПРРО?

09:20:43 04.03.2021

МАЙЖЕ 6 ТИСЯЧАМ ПЛАТНИКАМ СПИСАНО ПОДАТКОВИЙ БОРГ НА ЗАГАЛЬНУ СУМУ 1,8 МЛН. ГРН.

Верховною Радою України прийнято Закон України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АН5-СоУ-2» (далі - Закон № 1072-ІХ), який 08.12.2020 підписано Президентом України та 09.12.2020 опубліковано у офіційному виданні «Голос України» № 228.

10:21:57 08.02.2021