Звернення з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2021 08:00

Фото без описуШановні земляки!

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.

Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху.

Помолімося сьогодні за тих, хто в найкритичніший момент не відступає і жертвує собою заради кращого життя народу України, це і є свідченням справжнього подвигу і патріотизму. Вічна пам’ять Героям!

В горнилі подій Революції гідності, війни на Сході країни народився справжній українець-громадянин. У День Героїв Небесної Сотні ми згадаймо всіх борців за нашу свободу.

Сьогодні як ніколи раніше, ми маємо бути об’єднаними навколо спільних цінностей та ідеалів, вірити, що жертви були не марні і берегти пам’ять про тих, хто загинув, виборюючи для нас незалежність.

Слава живим героям і світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність!

Слава Україні!

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова