Інфраструктура та благоустрій

Благоустрій територій

Робітники відділу благоустрою Соколівської сільської ради розпочали роботи з прибирання та упорядкування сільських кладовищ до поминальних днів. Зокрема, 27 квітня роботи проводились на кладовищах сіл Вільне, Новопавлівка, Іванівка, Безводня. 28 квітня впорядковували кладовище у  Черняхівці.

15:51:10 28.04.2021

Весняні турботи комунальників

З початком весняного періоду робітникам відділу благоустрою Соколівської сільської додалося роботи щодо упорядкування території громади.

13:33:48 08.04.2021

Шановні керівники підприємств, організацій, установ, фізичні особи-підприємці та жителі громади!

У зв`язку з підвищенням температури зовнішнього середовища та з метою організації роботи щодо усунення небезпеки для населення, пов`язаної з обледенінням дахів та ожеледицею, закликаємо організувати виконання організаційно-технічних заходів, спрямованих на зниження рівня небезпеки та травматизму людей.

09:40:37 26.02.2021