Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує про заходи соціального захисту населення у січні - квітні 2021 року

Дата: 05.05.2021 10:48

Протягом січня - квітня 2021 року на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 4722 безробітних громадян, з яких 61,6% складали жінки, 34,2% – молодь віком до 35 років,  33,5% особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні,  0,6% із числа внутрішньо переміщених осіб та 3,9% із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, 15,7% зареєстрованих безробітних – жителі Кропивницького району.

З початку року 2021 року було працевлаштовано 554 осіб із числа безробітних, в тому числі 35 осіб  з інвалідністю.

Протягом січня - квітня 2021 року у  громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь понад 232 осіб, в тому числі 2 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 4,9%.

У звітний період  професійне навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості проходили – 93 особи рівень охоплення професійним навчанням становив 2%.

Станом на 01.05.2021 року кількість актуальних вакансій становила 583, 1986 осіб отримували допомогу по безробіттю.