І знову своїми спортивними результатами радує Ярослав Барановський

Дата: 20.08.2021 15:05

Фото без опису19-20 серпня у м. Миколаєві проходила відкрита першість Миколаївського регіону з велосипедного спорту серед юнаків. У змаганнях взяли участь 8 команд з Миколаївського регіону та 80 учасників. Випробувати свої сили у цих змаганнях приїхали і наші спортсмени.

Наш Ярослав Барановський, вихованець  КЗ Соколівська ДЮСШ (тренер Віктор Тарасенко),  за сумою дводенних змагань виборов перше місце у своїй віковій категорії. Станіслав Басистий з Іванівки був у десятці кращих.

Вітаємо Ярослава та його тренера з черговим спортивним досягненням та бажаємо подальших перемог!