Результати проєкту EU4Skills: зайнятість випускників за професіями зварників

Дата: 10.05.2022 08:17

Фото без описуУ попередньому матеріалі проєкту EU4Skills, розміщеному у Фейсбуці на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості, йшла мова про випускників-зварників. Наразі буде наведена інформація про їхню зайнятість.

Частка зайнятих випускників-зварників (за результатами онлайн-опитування) в області склала 65% (у цілому по області – 72%). По 10 пілотних областях частка зайнятих випускників-зварників склала 72% (у цілому – 67%).

92% працюючих випускників мають постійну роботу, 4% – тимчасову роботу.

Із числа зайнятих випускників 87% працюють у Кіровоградській області (в цілому зв всіма професіями ця частка склала 84%). За кордоном працюють тільки 4% випускників.

Розмір заробітних плат склав менше 10 тисяч грн у 75% випускників, більше 22 тисяч грн – у 6% випускників.

Тривалість пошуку роботи склала менше трьох місяців у 90% випускників. Водночас працевлаштовано протягом місяця 71% випускників.

17% випускників знайшли собі роботу під час проходження практики (стажування) в період навчання, 2% – за сприяння вчителів (майстрів), 27% – за допомогою особистих контактів (друзів, родичів), 25% – унаслідок прямих контактів з роботодавцями, 23% – через сайти з пошуку роботи.