Шановні жителі громади!

Дата: 09.10.2022 10:55

Фото без описуІ знову, страшна і непоправна втрата…
30 вересня  2022 року, захищаючи Україну від ворога, загинув наш земляк, ОЛІЙНИК Дмитро Петрович.

Народився Дмитро Петрович 23 січня 1992 року у с. Соколівське.

Після закінчення у Соколівської загальноосвітньої школи навчався у професійно-технічному училищі №8 у м. Кропивницькому, отримав спеціальність  електрогазозварника. Працював на підприємствах міста Кропивницький.

Дмитро мав загострене почуття справедливості. Був вірним товаришем та надійним другом. З 2014 року проходив службу у зоні проведення АТО.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії став на захист Батьківщини.

Молодий Герой не встиг створити сім’ю… У нього залишилася мама та сестра.

Молитвою і добрим словом згадайте Героя, який віддав своє життя за наше майбутнє.

Соколівська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України.

СВІТЛА і ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!