І знову у Соколівській громаді болюча звістка з фронту

Дата: 28.06.2023 15:29

І знову у Соколівській громаді болюча звістка з фронту

В бою за Україну, її свободу і незалежність, в районі населеного пункту Сторожове Волноваського району на Донеччині, мужньо виконавши військовий обов’язок,  21 червня 2023 року загинув наш земляк ЧАБАН Олексій Олегович.

Олексій Чабан народився 30 листопада 1994 року у Кіровограді. Навчався в Кіровоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1. Далі продовжив навчання у Регіональному центрі професійної освіти ім.О.С.Єгорова. Працював у ПРАТ «Креатив», звідки у березні 2022 року його мобілізували до лав Збройних сил України.

Прощання із загиблим відбудеться 30 червня 2023 року о 10:00 за адресою: село Шевченкове, вулиця Братів Тобілевичів,12.

Поховають Героя цього ж дня у селі Димине.

Соколівська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України.

30 червня 2023 року у Соколівській громаді оголошено одноденний траур.

СВІТЛА і ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!