Знову трагічна звістка прийшла у Соколівську громаду

Дата: 05.07.2023 14:58

Під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Торське на Донеччині загинув наш земляк, житель села Івано-Благодатне Валерій БІБІК

Валерій Миколайович Бібік народився 31 жовтня 1988 року в селі Новомиколаївка Новгородківського району. Потім з матір’ю і братом переїхав у село Івано-Благодатне Кіровоградського району. Навчався в Івано-Благодатненській школі, потім отримав професію електрогазозварювальника в професійно-технічному училищі №4 у місті Кропивницькому. 3 листопада 2006 року був призваний на строкову військову службу Кіровоградським ОМВК, проходив службу у місті Десна на Чернігівщині. Після звільнення в запас у 2007 році працював за спеціальністю електрогазозварювальника, мав повагу від колективу. У липні 2011 року одружився з Анною Бібік, був хорошим чоловіком і батьком.

15 жовтня 2022 року Валерія Бібіка призвали на військову службу захищати рідну землю. Служив у військовій частині 7015 в четвертій танковій бригаді. Весь час перебував на гарячих позиціях. Нагороджений нагрудним знаком “За заслуги перед 4 ОТБР”

Загинув Валерій Бібік 23 травня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Торське Донецької області.

У Валерія Бібіка залишилися дружина, двоє дітей — донька і син, батьки.

Вічна слава і вічна пам’ять Герою!

Прощання з Валерієм Бібіком відбудеться 07 липня 2023 року о 10:00 за адресою: село Українка, вулиця Привокзальна, будинок 50.Фото без опису