Соколівська громада у скорботі

Дата: 26.12.2023 14:31

У боях за визволення української землі від російських окупантів загинув ще один наш Герой-захисник, мужній боєць та земляк Мерет Алік Львович.

Алік Мерет народився 16 березня 1990 року в селі Новомиколаївка Новгородківського району Кіровоградської області

У 1993 році разом із батьками і братами переїхав у село Івано-Благодатне Кропивницького району.

У 2007 році закінчив Івано-Благодатненську школу. Навчався в Новгородківському технічному училищі, здобував професію кухаря.

Довгий час працював за кордоном, повернувся в листопаді 2021 року.

Алік Мерет не встиг одружитися. У жовтні 2022 року його призвали на військову службу.

Був чуйним, добрим, справедливим та життєрадісним. У пам’яті земляків він назавжди залишиться 33-річним чоловіком із щирою посмішкою.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Прощання з воїном відбудеться 28 грудня 2023 року о 10:00 годині за адресою: вулиця Миру, 74, село Івано - Благодатне, Кропивницького району.Фото без опису