Проєкти рішень 48 сесії ІХ скликання Соколівської сільської ради

Дата: 17.05.2024 14:57

Порядок денний

Проєкт рішення Про внесення змін до рішення Соколівської сільської ради від 21 грудня 2023 року № 3156 «Про бюджет Соколівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Проєкт рішення Про затвердження Положення про Іванівську філію Соколівського ліцею та Положення про Вишняківську філію Соколівського ліцею в нових редакціях

Проєкт рішення Про відпочинкову кампанію в закладах освіти Соколівської сільської ради у 2024 році.

Проєкт рішення Про надання згоди відділу освіти Соколівської сільської ради на передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності та затвердження умов оренди.

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення від 12 листопада 2020 року № 9 «Про умови оплати праці Соколівському сільському голові»"

Проєкт рішення Про надання одноразової грошової допомоги громадянину Делікатному Миколі Петровичу.

Проєкт рішення Про надання одноразової грошової допомоги громадянину Суржику Олександру Миколайовичу.

Проєкт рішення Про надання одноразової грошової допомоги громадянину Клюшніченку Миколі Миколайовичу.

Проєкт рішення Про надання одноразової грошової допомоги громадянину Матвієнку Василю Васильовичу.

Проєкт рішення Про надання одноразової грошової допомоги громадянці Жадановій Надії Олександрівні.

Проєкт рішення Про надання одноразової грошової допомоги громадянці Кравець Тетяні Василівні.

Проєкт рішення Про надання одноразової грошової допомоги ОСББ «Довіра».

Проєкт рішення Про безоплатну передачу комунального майна Соколівської сільської ради у державну власність Збройним силам України (генератори).

Проєкт рішення Про безоплатну передачу комунального майна Соколівської сільської ради у державну власність Збройним силам України (планшети).

Проєкт рішення Про затвердження Положення «Про адміністративну комісію Соколівської сільської ради».

Земельні питання.