27 червня 2024 року відбулося засідання сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

Дата: 27.06.2024 11:49

На черговій сесії були присутні поліцейські офіцери Соколівської громади, Бурянський Андрій Сергійович та Носенко Роман Сергійович, які відзвітували про результати роботи за перше півріччя 2024 року. Зокрема, було прозвітовано про забезпечення охорони громадського порядку та безпеки, про кількість складених адміністративних протоколів, про проведення профілактичної роботи попередження нових фактів вчинення домашнього насильства, про надання допомоги жителям громади. Також, офіцерами було надано пропозиції для покращення роботи. Соколівська сільська рада висловлює слова вдячності поліцейським за їх сумлінну працю.

На пленарному засіданні внесено зміни до бюджету Соколівської сільської територіальної громади на 2024 рік.

Депутати затвердили перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Соколівської сільської ради; внесли зміни до Комплексної цільової програми соціального захисту населення Соколівської сільської ради на 2021-2025 роки.

Фото без опису

На засіданні прийнято рішення: “Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та пільг по його сплаті з 01 січня 2025 року”;“ Про безоплатну передачу комунального майна Соколівської сільської ради у державну власність Збройним силам України”.

Також  прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги жителям громади, ряд рішень з адміністративно-господарської діяльності та розглянуто земельні питання.

Фото без опису