Команда Соколівської громади — переможець спортивних змагань серед сільських і селищних рад

Дата: 01.07.2024 15:33

З нагоди Дня Конституції України обласний центр "Спорт для всіх" провів благодійний, обласний фізкультурно-оздоровчий захід серед керівників апарату сільських та селищних рад в рамках соціального проекту "Активні парки - локації здорової України". Змагання відбулися 28 червня.

На території дендрологічного парку ім. М. Л. Давидова "Веселі Боковеньки" Гур'ївської територіальної громади у благодійному заході взяли участь шість громад області.

Кожна команда у складі восьми осіб брала участь у спортивному квесті — дартс, стрибки зі скакалкою, влучно в ціль, фрізбі, смуга перешкод, а також комплексній естафеті.

За результатами змагань команда Соколівської територіальної громади виборола перше місце у спортивному квесті обласного фізкультурно-оздоровчого заходу серед працівників апарату сільських і селищних рад.

Переможці й учасники змагань отримали заохочувальні призи від Кіровоградського обласного центру "Спорт для всіх".

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити заходи!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису