Чи потрібен дозвіл на застосування праці працівників представництв іноземних юридичних осіб?

Дата: 13.09.2024 10:56

Фото без опису

Ні, не потрібен.

Зазначимо, що категорії іноземців, застосування праці яких не потребує оформлення дозволу Державної служби зайнятості, визначені в пункті 8 частини 6 статті 42 Закону України «Про зайнятість населення». До них належали і працівники іноземних представництв, які зареєстровані на території України в установленому законодавством порядку.

З 3 вересня 2024 року введено в дію Закон України від 14 липня 2023 року               № 3257-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування діяльності відокремлених підрозділів юридичної особи, утвореної відповідно до законодавства іноземної держави». Цим Законом внесено зміни і до Закону України «Про зайнятість населення».

Тож з 3 вересня поточного року не потрібен дозвіл Державної служби зайнятості для працевлаштування працівників філій, представництв юридичної особи, утвореної відповідно до законодавства іноземної держави.

Закон України від 14 липня 2023 року № 3257-IX  доступний на парламентській вебсторінці: http://surl.li/sgkduj

Є запитання? Телефонуйте на гарячу лінію за номерами:

+ 38 (044) 244 94 92 або + 38 (080) 060 04 08

#Праця_іноземців