Соколівська громада знову у жалобі

Дата: 30.09.2024 13:57

Сумна звістка знову надійшла у Соколівську громаду. 17 вересня 2024 року через хворобу серця у місці тимчасового розташування підрозділу помер водій евакуаційного відділення евакуаційного взводу евакуаційної роти ремонтно-відновлювального батальйону, відданий військовій присязі на вірність українському народу, солдат Віктор ТИМОФЄЄНКО.

Віктор Леонідович Тимофєєнко народився 03 червня 1974 року у селі Вишняківка Кропивницького району Кіровоградської області.

Із 1 по 9 клас навчався у Вишняківській школі. Повну середню освіту здобув у Крупській школі.

Після закінчення школи отримав спеціальність водія і тракториста. У 1992-1994 роках проходив строкову військову службу у Збройних силах України. Із 1994 року працював трактористом у ТОВ «РОС АГРО». Після початку повномасштабного вторгнення 28 лютого 2022 року став на захист Батьківщини.

Віктор Тимофєєнко був порядною, щирою, доброзичливою людиною.

У Героя залишилися мати, брат, дружина, троє синів.

Світла і вічна пам'ять Герою!

Соколівська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким!Фото без опису