Психологічний хаб на території Соколівської сільської ради

Фото без описуШановні мешканці Соколівської громади!

На facebook  сторінці Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради відображена інформація про діяльність Психологічного Хабу на території Соколівської сільської ради, тож детальніше ознайомитися з діяльністю Хабу ви зможете
  перейшовши за посиланням:

facebook  сторінка Психологічного Хабу на території Соколівської сільської ради:https://www.facebook.com/profile.php?id=61559096159026&locale=uk_UA

facebook  сторінка Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради https://www.facebook.com/?locale=uk_UA

ЧОМУ МИ СТВОРИЛИСЬ? З метою задоволення потреб населення, яке постраждало від повномаштабного військового вторгнення російської федерації в Україні у відновленні та збереженні психічного здоров'я, попередження розвитку психічних та поведінкових розладів та покращення якості життя - був створений психологічний хаб на території Соколівської сільської ради.

ЩО ВИ МОЖЕТЕ У НАС ОТРИМАТИ? Саме тут ми допоможемо вам чи вашим дітям подолати тривожність, страх, що виник на фоні війни чи військових дій; разом з вами знайдемо ресурси щодо проживання втрати близької людини чи будинку в якому ви жили; якщо ви тривалий час не можете знайти рівновагу, тощозвертайтесь до нас. Не залишайтесь на одинці зі своїми психологічними проблемами. Проводимо індивідуальну та групову роботу, «вживу». Конфіденційність гарантована. Вчасна психологічна підтримка здатна вивести з шоку, подолати тривогу і допомогти впоратися зі страхом .

ХТО МОЖЕ ДО НАС ЗВЕРНУТИСЬ? Діяльність Хабу передбачає надання безоплатної психологічної допомоги особам, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей таких осіб та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (поранених) Захисників та Захисниць України відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", внутрішньо переміщеним особам та іншим особам, постраждалим від повномаштабного військового вторгнення російської федерації в Україні.

В нашій громаді працює психолог відділу надання соціальних послуг ЦСЗННСП Соколівської сільської ради - Лілія Мозгова. Психолог працює як офлайн, так і онлайн. Звертатися за тел. 0671657886, або за адресою с.Соколівське, вул. Шевченка, 68.

Бережіть себе та близьких. Слава Україні!

#Психологічний_хаб_на_території_Соколівської_сільської_ради