Ветеранський хаб (простір) на території Соколівської сільської ради

Шановні мешканці Соколівської громади!

На facebook  сторінці Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради відображена інформація про діяльність Ветеранського хабу (простору) на території Соколівської сільської ради, тож детальніше ознайомитися з діяльністю Хабу ви зможете
 перейшовши за посиланням:

facebook  сторінка Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради https://www.facebook.com/?locale=uk_UA

ЧОМУ МИ СТВОРИЛИСЬ? Ветеранський хаб (простір) на території Соколівської сільської ради створено з  метою сприяння інтеграції військовослужбовців, звільнених з військової служби в суспільне життя громади шляхом надання психологічної та соціальної допомог, юридичних консультацій, працевлаштування, вирішення інших важливих життєвих проблем.

е-Карта послуг для ветеранів війни в громадах

е-Карта з надання послуг ветеранам війни з боку державних, недержавних та міжнародних організацій є візуалізацією інформації про послуги, які надаються ветеранам та членам їх сімей в громадах всієї України. е-Карта є динамічною та оновлюється щоденно.

MARTA

MARTA (Mental Adaptation and Rehabilitation Tools and Analysis з англ. — Інструменти психологічної адаптації та реабілітації та їх аналіз). Цей ресурс розроблено для захисників, захисниць та членів їх родин. Завдяки проєкту користувачі мають можливість самостійно провести перевірку свого психічного здоров’я та отримати рекомендації з його поліпшення тут і зараз.

В нашій громаді працює психолог відділу надання соціальних послуг ЦСЗННСП Соколівської сільської ради - Лілія Мозгова. Психолог працює як офлайн, так і онлайн. Звертатися за тел. 0671657886, або за адресою с.Соколівське, вул. Шевченка, 68.

Бережіть себе та близьких. Слава Україні!