Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

Працюючі пенсіонери Кіровоградщини у червні отримають доплату в результаті щорічного перерахунку

Перерахунок працюючим пенсіонерам проводиться щороку з 01 квітня. Підставою для його проведення є дані про доходи тих пенсіонерів, які працюють, за останні 24 місяці.

15:45:00 19.05.2021

Саме час перевірити дані про свій страховий стаж!

Відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування” Пенсійний фонд України формує та веде реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування (далі – Реєстр застрахованих осіб), за відомостями якого обчислюється страховий стаж, призначаються пенсійні та страхові виплати (з тимчасової втрати працездатності, по безробіттю та інші).

08:58:51 17.05.2021

Пенсійне забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Станом на 01 квітня 2021 року на обліку в головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області перебуває 5171 особа з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них до І категорії віднесено 1012 осіб, до ІІ категорії – 2898 осіб, до ІІІ категорії – 1235 осіб, IV категорії – 26 осіб. Із числа постраждалих від Чорнобильської катастрофи І категорії 876 ліквідаторів отримують пенсію по інвалідності відповідно до статті 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі – Закон). Середній розмір пенсії ліквідаторів-інвалідів – 8689,94 грн.

08:54:18 26.04.2021

Скажіть «Так!» електронній трудовій

Майже 10 тисяч мешканців Кіровоградщини вже перевели в електронний формат свої паперові трудові книжки. Хто може це зробити, як і – головне – навіщо?

09:33:59 22.04.2021

Понад 60 тисяч пенсіонерів Кіровоградщини до 01 вересня 2021 року мають визначитися через який банк отримувати пенсію

Сьогодні пенсіонери Кіровоградщини отримують пенсію як через банківські установи, так і через поштові відділення. Але... Ситуація знімиться з 01 вересня для тих, хто користується послугами саме поштарів. Адже відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України» лише незначна частина пенсіонерів з 01 вересня матиме право одержувати виплати за місцем фактичного проживання, простіше кажучи, вдома.

09:34:16 19.04.2021

У 23 тисяч працюючих пенсіонерів Кіровоградщини перерахують пенсію

З 1 квітня 2021 року, згідно із абзацом 5 частини  4 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, буде проведено перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам, які станом на 1 березня 2021 року набули право на зазначений перерахунок. Таких пенсіонерів в Кіровоградській області налічується 23 тисячі осіб, тобто кожен дев’ятий пенсіонер продовжує працювати.

09:25:33 08.04.2021