Інформує Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів

Закон України «Про заходи щодо попередження  зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» (далі – Закон) визначає основні принципи та напрями державної політики щодо попередження куріння тютюнових виробів, зниження рівня їх вживання серед населення, обмеження доступу до них дітей, охорони здоров'я населення від шкоди, що завдається їхньому здоров'ю внаслідок розвитку захворювань, інвалідності, а також смертності, спричинених курінням тютюнових виробів чи іншим способом їх вживання.

13:01:07 09.06.2023

Заразний вузликовий дерматит: як вберегти тварин

Заразний вузликовий дерматит (ЗВД) – це контагіозне інфекційне захворювання, що характеризується лихоманкою, ураженням лімфатичної системи, набряками підшкірної клітковини та внутрішніх органів, утворенням шкіряних вузлів (горбочків), ураженнями очей та слизових оболонок органів дихання, розмноження та травлення.

08:38:02 21.04.2023