Інформує Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Актуальність питання отруєння грибами

Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інформує, хоча період вегетації грибів ще не розпочався (а триває він приблизно від травня до листопада), необхідно враховувати той факт, що різні методи обробки грибів (маринування, засолка, сушка, теплова кулінарна обробка тощо) в більшості випадків не руйнують їхніх отрут, а, отже, нещасні випадки від споживання грибів можуть реєструватися протягом цілого року, саме тому питання отруєння грибами залишається актуальним постійно.

15:01:06 21.03.2023

Рекомендації щодо недопущення поширення сказу тварин

Для забезпечення виконання Планів протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2023 рік ветеринарні спеціалісти Кропивницької районної державної лікарні ветеринарної медицини розпочали профілактичні щеплення собак і котів на території громад Кропивницького району.

08:32:07 16.03.2023

ВЕСНЯНІЙ ПОСІВНІЙ В 2023 РОЦІ БУТИ

Незважаючи на всі складнощі воєнного стану, аграріям Кіровоградщини вдалося у 2022 році зібрати 4 млн тонн зернових. Також необхідно відзначити, що Кіровоградська область, за результатами валового збору сільськогосподарських культур, увійшла у трійку регіонів-лідерів.

16:12:21 15.03.2023

Рекомендації щодо недопущення інвазійних хвороб бджіл

Ветеринарними спеціалістами Кропивницької районної державної лікарні ветеринарної медицини в 2023 році обстежено 7768 бджолосімей та відібрано 813 проб для лабораторного дослідження на інвазійні хвороби бджіл (варооз, ноземоз, акарапоз) в Кіровоградській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби з подальшим заповненням ветеринарно-санітарного паспорта на пасіку.

08:47:04 14.03.2023

БОТУЛІЗМ: причини, симптоми, профілактика

Ботулізм - це небезпечне харчове отруєння, що виникає при вживанні продуктів, які містять отруйні речовини (токсини), вироблені бактеріями ботулізму. Токсин є одним з найсильніших з усіх відомих отрут, що зустрічається у природі.

15:51:17 27.02.2023