Шановні жителі Соколівської громади!

Дата: 12.01.2021 13:43

Фото без описуЗвертаємося до Вас щодо покращення благоустрою населених пунктів Соколівської сільської ради.

Наша громада — наш дім. Благоустрій будинку, вулиці, району, області, країни в цілому залежить від кожного з нас.

Не дивлячись на значні кошти, які кожного року витрачаються на благоустрій територій, ситуація на сьогоднішній день вимагає покращення, зокрема, щодо самовільно влаштованих сміттєзвалищ.

Закликаємо мешканців не бути байдужими, дотримуватися елементарних санітарних норм та не викидати сміття у не відведених для цього місцях. Адже стихійні сміттєзвалища не тільки створюють занедбаний вигляд сіл, а є і джерелом негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас.

Для недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ на території Соколівської сільської ради, утилізації сміття та відходів пропонуємо мешканцям домогосподарств:

– самовивезення сміття та побутових відходів на облаштовані сміттєзвалища;

– створити компостні ями на території власного домогосподарства (для листя та інших побутових відходів).

Також повідомляємо, що кожного місяця, згідно графіка, вивезення твердих побутових відходів від домоволодінь здійснюється працівниками відділу благоустрою Соколівської сільської ради.

Тож давайте усі разом будемо слідкувати за тим, щоб наша спільна домівка була охайною і чистою. Саме це вже буде залежати від кожного з нас.

Сподіваємося на Ваше розуміння!