ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

14 квітня Кабінет міністрів вніс зміни до порядку призначення та виплат житлових субсидій громадянам України. Сьогодні, 11 травня, нарешті текст постанови КМУ від 14 квітня 2021 р. № 420 оприлюднено. Більше того - вона набрала чинності 30 квітня 2021 року і застосовується з 1 травня 2021 р.

14:42:23 14.05.2021

Заняття для практичних психологів

7 квітня в приміщенні Центру адміністративних та соціальних послуг Соколівської сільської ради психологом відділу соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю Олександром Зінов'євим було проведене заняття для практичних психологів, заступників директорів з навчально - виховної роботи та для спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради щодо протидії домашнього насильства у закладах освіти Соколівської сільської ради. На занятті були присутні: начальник служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар'яна Побережник, інспектор сектору ювенальної превенції Дар'я Калабанова та офіцер громади Михайло Моргулець.

16:09:32 07.04.2021

Відбулося засідання координаційної ради

12 березня під головуванням заступника Соколівського сільського голови Юрія Ярового відбулось перше засідання оновленим складом членів координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознаками статі, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, та протидії торгівлі людьми на території Соколівської сільської ради.

13:25:12 12.03.2021

Засідання комісії з питань надання одноразових грошових допомог

23 лютого  відбулося засідання комісії з питань надання одноразових грошових допомог та соціальних послуг за рахунок коштів місцевого бюджету для мешканців Соколівської громади на лікування онкологічних захворювань, довготривале та дороговартісне лікування, невідкладну хірургічну допомогу, підтверджені епікрізами з реанімаційних / спеціалізованих стаціонарних відділень.

15:56:18 24.02.2021