Відбулося засідання координаційної ради

Дата: 12.03.2021 13:25

Фото без опису12 березня під головуванням заступника Соколівського сільського голови Юрія Ярового відбулось перше засідання оновленим складом членів координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознаками статі, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, та протидії торгівлі людьми на території Соколівської сільської ради.

Під час засідання члени ради ознайомилися з положенням про координаційну раду, обговорили  план заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознаками статі, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, та протидії торгівлі людьми на території Соколівської сільської ради на 2021 рік.

Зокрема, основними завданнями координаційної ради є:

Фото без опису- оперативна координація заходів з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на території Соколівської сільської ради та надання відповідної допомоги;

- підвищення рівня поінформованості населенням Соколівської сільської ради про форми, прояви, причини та наслідки насильства;

- нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, насамперед дітей, усвідомлення насильства як порушення прав людини;

- сприяння формуванню позитивного ставлення до сім’ї, відповідального батьківства, відродження та збереження національних сімейних цінностей, утвердженню рівних прав і можливостей чоловіків і жінок в усіх сферах життєдіяльності суспільства, запобігання соціальному сирітству.