Весняні турботи комунальників

Дата: 08.04.2021 13:33

Фото без описуЗ початком весняного періоду робітникам відділу благоустрою Соколівської сільської додалося роботи щодо упорядкування території громади.

Необхідно   прибрати села, громадські місця, дитячі та спортивні майданчики, узбіччя центральних вулиць, провести обрізку дерев та інше.

Тож,  зараз комунальників  можна побачити в різних місцях нашої громади, які дружньо та злагоджено працюють на благо  громади.

За останні тижні робітники відділу прибирали стихійні звалища на території, обрізали аварійні дерева та сухостій у селищі Шостаківка, селах Івано-Благодатне та Вільне, прибирали узбіччя доріг у Соколівському та Черняхівці. Окрім того, у селі Черняхівці розширено узбіччя дороги на в'їзді до села та прочищено водовідвід.

У планах комунальників реконструкція громадських криниць у селі Вишняківці та облаштування дитячого майданчика між вулицями Єлисаветградською та Фермерською у новому житловому масиві села Соколівське.