10:19 19.07.2022
Новини
“Фестиваль футболу 2022”: попередні результати ігор
Герої живі, доки ми про них пам’ятаємо!
У Вільному Соколівської територіального громади відбувся вже традиційний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Євгена Бурка, спецпризначенця ЗСУ, який загинув у 2014 році в ході російсько-української війни.10:17 18.07.2022
У футбол граємо — ЗСУ допомагаємо!
Триває благодійний турнір “Фестиваль футболу 2022”, під час якого учасники і вболівальники збирають кошти на підтримку ЗСУ.20:13 17.07.2022
Учениця 8 класу Вільненського ЗЗСО І-ІІІ ступнів Соколівської сільської ради Дар’я Тараненко зайняла ІІ місцем у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів МАН України у секції "Зоологія, ботаніка".
08:25 15.07.2022
«ДИМ — НЕВИДИМИЙ УБИВЦЯ»: ЧОМУ ПАСИВНЕ КУРІННЯ — ЦЕ РИЗИК ДЛЯ ЗДОРОВ’Я?
Війна спровокувала підвищення рівня стресу серед українців. А це призводить до ризикованої поведінки, у тому числі збільшення споживання тютюну. І в контексті цього доречно нагадати про ризики пасивного куріння та вдихання вторинних аерозолів. Згідно з даними ВООЗ, глобальна тютюнова епідемія щороку вбиває понад 1 мільйон людей у світі та близько 13 000 українців, які не є курцями та помирають через хвороби, спричинені вторинним тютюновим димом.
08:11 15.07.2022
Радник Голови Асоціації міст України з муніципальних питань Оксана Продан розповіла про співпрацю органів місцевого самоврядування, центральної влади та міжнародних партнерів для відродження України ще більш успішною, ніж до війни, про різні повноваження та обов’язкові умови для залучення міжнародного фінансування, про необхідність розвитку культури, економіки та безпекових рішень для України після Перемоги.
09:29 13.07.2022
У футбол граємо — ЗСУ допомагаємо!
Триває благодійний турнір “Фестиваль футболу 2022”, під час якого учасники і вболівальники збирають кошти на підтримку ЗСУ.08:25 12.07.2022
Пам’ятайте: під час війни повітряна тривога не буває навчальною — щоразу, коли її оголошують, існує загроза життю. Це сповіщення про реальну загрозу удару з повітря. Повітряна тривога означає, що сили протиповітряної оборони сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку області, або є підтвердження про запуск ракет.
11:15 07.07.2022
Уряд надає гранти на створення власного бізнесу
Постановою КМУ від 21.06.2022 р. № 738 затверджено Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.15:17 06.07.2022









