Соколівська громада знову у жалобі

Захищаючи Батьківщину від збройної агресії рф, виконуючи бойове завдання в райооні населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області 10 червня 2024 року загинув Олександр Леонідович БІЛЬЧЕНКО.

14:29 19.06.2024

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

«Детальний план території земельної ділянки площею 2,2501 га, за кадастровим номером 3522587200:02:000:2546, в адміністративних межах Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області (за межами населеного пункту)»https://rada.info/upload/users_files/04364905/c84f2c69f09307b33091db85e24a7420.pdf

11:05 05.06.2024

«Грін ДІМ»

Програма «Грін ДІМ», затверджена наглядовою радою Фонду енергоефективності. Метою програми є стимулювання та підтримка ініціатив щодо впровадження заходів з енергоефективності, які допоможуть мешканцям багатоквартирних будинків в умовах постійних відключень світла та тепла.

14:59 29.05.2024

Соколівська територіальна громада — бронзовий призер спортивних змагань серед сільських громад

Спортивні змагання серед команд сільських та селищних територіальних громад Кіровоградської області 2024 року відбулися 25 травня у селі Оситняжка Кропивницького району.

16:26 28.05.2024

Спортсмен із Соколівської громади вкотре став чемпіоном України з велоспорту

У Кропивницькому відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе (кільцева гонка), чемпіонат України в груповій гонці, чемпіонат України в гонці критеріум 23-26 травня. Участь у змаганнях взяли 135 найсильніших спортсменів, представники 18 команд зі всієї України. Соколівську територіальну громаду на чемпіонаті представляли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи “Колос” з села Іванівка Станіслав Басистий, Матвій Герасімов, Святослав Шило і Назар Гулак.

15:13 28.05.2024