Оголошення

За результатами конкурсного відбору кандидатів на посаду відділу «Центр надання адміністративних послуг» Соколівської сільської ради на період декретної відпустки основного працівника переможницею конкурсу визначено ЄЖОВУ Вікторію Ігорівну.

09:39:47 07.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста 1 категорії відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури Соколівської сільської ради (2 вакансії).

09:28:44 18.03.2021

ВИСНОВОК щодо результатів конкурсного відбору кандидатів на посаду начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради

За результатами конкурсного відбору кандидатів на посаду начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради переможцем конкурсу визначено БОБКА Володимира Олександровича.

10:14:03 10.03.2021

ВИСНОВОК щодо результатів конкурсного відбору кандидатів на посаду головного спеціаліста відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради

За результатами конкурсного відбору кандидатів на посаду головного спеціаліста відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради переможницею конкурсу визначено ШТИМ Антоніну Станіславівну.

10:13:16 10.03.2021

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ОБЛАСНОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА ГІТАЛОВА ЗА ПІДСУМКАМИ 2020 РОКУ!

Премія присуджується обласною радою щорічно і є відзнакою, якою нагороджуються працівники агропромислової галузі області, за вагомий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, впровадження сучасних технологій у процесі сільськогосподарського виробництва.

11:31:43 03.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу «Служба у справах дітей» Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу «Служба у справах дітей» Соколівської сільської ради  (1 вакансія).

14:33:49 25.02.2021

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Соколівської сільської ради на період декретної відпустки основного працівника    (1 вакансія).

14:32:38 25.02.2021