Оголошення

Про внесення коригувань до розрахунку тарифу на централізоване водопостачання по Житлово-комунальному підприємстві с. Вільного Соколівської сільської ради

14  червня 2021 року було подано «Заяву про встановлення тарифу  на централізоване  водопостачання по Житлово-комунальному підприємству с. Вільного Соколівської сільської ради» та на протязі 2 днів проведено заходи щодо доведення до відома споживачів, про намір підвищити тариф на централізоване водопостачання. Згідно Наказу №130 встановлено строк (з 16.06.2021 р. до 22.06.2021 р.) для звернень від фізичних та юридичних осіб, зауважень і пропозицій щодо розрахунку тарифу на централізоване водопостачання.

11:22:27 23.06.2021

Шановні споживачі!

На виконання закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про державне регулювання в сфері комунальних послуг», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», Житлово-комунальне підприємство с. Вільного Соколівської сільської ради доводить до відома споживачів, що має намір вимушено підвищити тариф на централізоване водопостачання.

11:09:31 16.06.2021

Конкурсний відбір на вакантну посаду директора Соколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі на вакантну посаду директора Соколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області

13:37:04 07.06.2021

Увага! Комплексна планова дезінфекція (гіперхлорування) магістрального районного водоводу “Дніпро-Кіровоград”

Згідно з графіком комплексної дезінфекції та з метою запобігання загострення санітарно-епідеміологічної ситуації обласним комунальним виробничим підприємством “Дніпро-Кіровоград” буде проведено комплексну планову дезінфекцію (гіперхлорування) магістрального районного водоводу “Дніпро-Кіровоград” і мереж населених пунктів, що обслуговує підприємство.

09:05:05 26.05.2021

До уваги споживачів, які отримують послуги від ОКПВ "Дніпро-Кіровоград"!

27 травня 2021 року о 15:00 біля магазину "Файно-Маркет" за ініціативи  ОКВП "Дніпро-Кіровоград" відбудуться відкриті слухання (відкрите обговорення) щодо необхідності встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення на 2022 рік.

16:42:03 24.05.2021