Вітали дітей

Щороку, 30 вересня, Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково відзначається у День святих Віри, Надії та Любові та їх матері Софії.

08:58:07 30.09.2021

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 вересня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Соколівської сільської ради.

14:07:25 28.09.2021

Тиждень «Безпека дорожнього руху»

14 вересня у рамках тижня «Безпека дорожнього руху» спеціаліст служби у справах дітей Оксана Малихіна, психолог Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради Олександр Зінов’єв, старший інспектор ювенальної превенції Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’я Калабанова та поліцейський офіцер громади Роман Носенко відвідали Назарівську загальноосвітню філію Карлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Диминський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів та Карлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

15:03:29 14.09.2021

Рейди служби у справах дітей

Працівники служби у справах дітей Соколівської сільської ради разом із старшим інспектором ювенальної превенції  провели рейд в с. Карлівка з метою обстеження умов проживання дітей які знаходяться в складних життєвих обставинах. Також посадовці зустрілися зі старостою села та  обговорили шляхи подолання складних життєвих обставин цих сімей.

19:16:31 06.08.2021

Безпечна поведінка на воді

29 липня службою у справах дітей Соколівської сільської ради разом з офіцерами громади та поліцейським ювенальної превенції проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку на воді. Під час бесід було акцентовано увагу на відпочинок на воді дітей. Також було розповсюджено пам’ятки застережливого характеру, щодо правил поведінки на воді для дітей та батьків.

20:38:57 30.07.2021

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

27 липня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Соколівської сільської ради.

16:13:19 27.07.2021

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

29 червня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Соколівської сільської ради.

08:39:26 30.06.2021

Знаємо правила дорожнього руху

20 травня, у рамках уроку «Знаємо правила дорожнього руху», Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області приймав у себе спеціаліста служби у справах дітей Оксану Малихіну, психолога Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради Олександра Зінов’єва, старшого інспектора ювенальної превенції Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’ю Калабанову та поліцейських офіцерів громади Романа Носенко та Михайла Моргунця.

09:41:56 21.05.2021

Робота з дітьми

Сьогодні до Іванівської філії загальноосвітньої філії комунального закладу «Соколівське навчальне-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» завітали начальник служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар’яна Побережник, психолог  Центру соціального захисту населення та  надання соціальних послуг Соколівської сільської ради Олександр Зінов’єв, старший інспектор ювенальної превенції Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’я Калабанова та поліцейський офіцер громади Роман Носенко.

15:59:03 06.05.2021