Робота з дітьми

28 квітня начальник служби у справах дітей Мар’яна Побережник, психолог відділу соціальної роботи Олександр Зінов’єв та поліцейський офіцер громади Михайло Моргулець провели профілактичну бесіду щодо навчання та поведінки здобувачів освіти Вишняківської загальної філії комунального закладу «Карлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області».

09:45:32 29.04.2021

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

27 квітня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Соколівської сільської ради.

13:26:11 27.04.2021

У центрі уваги – домашнє насильство

Начальник служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар’яна Побережник разом із психологом центру соціального захисту населення та надання соціальної роботи Соколівської сільської ради  Олександром Зінов’євим, старшим  інспектором ювенально превенції  Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’єю Калабановою та виконуючим обов’язки  начальника відділу правопросвітнецтва та надання безоплатної правової допомоги Кропівницького МЦ з надання БВПД Наталією Цуцман розпочали проведення навчань педагогічних працівників закладів освіти Соколівської сільської ради з теми «Домашнє насильство» - як його виявити, як допомогти дитині  та як себе поводити.

16:45:43 12.04.2021

Виховна робота

22 березня за участю начальника служби у справах дітей Мар'яни Побережник, психолога відділу соціальної роботи Олександра Зінов'єва, інспектора ювенальної превенції  Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’ї Калабанової та представників Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області відбулася виховна робота з батьками учня школи щодо  його проявів девіантної поведінки.

14:35:37 22.03.2021

Проведено рейди

Начальник служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар’яна Побережник та інспектор ювенальної превенції  Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’я Калабанова провели рейди по торгівельним закладам громади з метою  нагадування підприємцям про заборону продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. Адже за статтею 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» визначено відповідальність суб'єктів господарювання, які продають алкоголь чи тютюн особам, що не досягли 18-річного віку. До таких суб’єктів застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у сумі 6800 гривень.

12:31:39 19.03.2021

Обговорено питання захисту прав дітей

10 березня начальник служби у справах дітей Мар’яна Побережник, інспектор ювенальної превенції  Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’я Калабанова та поліцейський офіцер громади Роман Носенко провели зустріч з батьками Назарівської загальноосвітньої філії Карлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколовської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області та Івано-Благодатненського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

10:28:09 11.03.2021

Проведено рейд обстеження

3 березня року комісія у складі начальника  служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар'яни Побережник, начальника відділу соціальної роботи Марії Ягодзінської, фахівця відділу соціальної роботи  Тетяни Шевченко, старости сели Вільне Світлани Білюк та  депутата Соколівської сільської ради В'ячеслава Головченка    провела рейд в с. Вильне з метою обстеження умов проживання дітей які знаходяться в складних життєвих обставинах.

11:44:01 05.03.2021

Обговорено попередження вчинення правопорушень серед неповнолітніх та проблеми насилля

1 березня начальник служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар’яна Побережник  спільно з начальником відділу соціальної роботи Марією Ягодзінською та психологом відділу Олександром Зінов’євим провели роз’яснювальну роботу з батьками та учнями Вишняківської загальноосвітньої філії комунального закладу «Карлівське навчальне-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області» з метою попередження вчинення правопорушень серед неповнолітніх, а також обговорили проблему насилля, жорстокості серед дітей та їх наслідки .

07:59:02 02.03.2021

Прийом громадян

Начальник служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар’яна Побережник  провела особистий прийом громадян з актуальних питань захисту прав дітей.

14:52:59 01.03.2021

Зустріч у Миколаївській школі

26 лютого начальник служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар’яна Побережник  спільно з психологом центру надання соціальних послуг Олександром Зінов’євим та поліцейським офіцером громади Романом Носенком провели зустріч з адміністрацією та батьками здобувачів освіти Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

14:42:23 26.02.2021