Шості обласні змагання з волейболу класичного у 2021 році

27 березня на за сприяння управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, Кіровоградської обласної федерації волейболу України та Кіровоградської територіальної організації ВФСТ "Колос" базі Олександрівської територіальної громади відбулися шості обласні змагання з волейболу класичного у 2021 році.

09:30:55 30.03.2021

Команда Соколівської громади срібні призери обласних спортивних ігор з тенісу настільного 2021 року

20 березня за сприяння управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та Кіровоградської територіальної організації ВФСТ "Колос" на базі Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства у рамках проведення Обласних спортивних ігор серед територіальних громад міст та селищ Кіровоградської області, відбулися змагання з настільного тенісу.

08:57:25 22.03.2021

Наші шахісти та шашкісти переможці та призери обласних змагань!

13 березня Соколівське приймало учасників змагань з шахів та шашок у рамках обласних спортивних ігор серед команд територіальних громад та міст області у 2021 році. Змагання проходили за підтримки управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та Кіровоградської територіальної організації ВФСТ "Колос".

14:06:27 15.03.2021

Наші волейболістки бронзові призери обласних змагань!

27 лютого у смт Олександрівці Кропивницького району за сприяння управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, Кіровоградської територіальної організації ВФСТ "Колос" та Кіровоградської обласної федерації волейболу України відбулися змагання з жіночого волейболу, якими  розпочалася обласна спартакіада серед команд територіальних громад та міст області. У змаганнях взяли участь 10 команд з міст та громад області.

11:46:46 01.03.2021

Спартакіада серед аграрників

У Соколівській громаді відбулася спартакіада серед керівників сільгосппідприємств, фермерів та членів їхніх родин.

09:36:32 06.02.2021