Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Роботодавцям про добір працівників

Якщо ви – роботодавець та бажаєте дізнатись про свої права та обов’язки щодо добору працівників, наприклад, чи можна зазначати вимоги до статі та віку працівника в інформації про вакансію, що вказувати у звіті про вакансію для найшвидшого сприяння у доборі на робоче місце працівника, яка взаємодія між центром зайнятості та роботодавцем, – запрошуємо відвідати канал обласного центру зайнятості у відеохостингу YouTube за посиланням: https://cutt.ly/GHyZBVE

10:33:21 12.05.2022

Чат-боти служби зайнятості: нові можливості для безробітних

Відтепер клієнти служби зайнятості зможуть подавати заяви про надання чи поновлення статусу безробітного, про призначення чи поновлення допомоги по безробіттю через чат-бот державної служби зайнятості https://chatbot.page/oZBkH-.

10:32:10 12.05.2022

Яким чином під час дії воєнного стану роботодавці можуть подавати документи для отримання дозволу на застосування праці іноземця?

Законом України “Про зайнятість населення” встановлено, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволів, що видаються регіональними центрами зайнятості. Для отримання дозволу (продовження дії дозволу) роботодавець звертається до регіонального центру зайнятості із заявою та відповідним комплектом документів.

10:31:10 12.05.2022

На Кіровоградщині спостерігається зменшення кількості скорочених працівників

Загалом вивільнення працівників передбачено пунктом 1 статті 40 Кодексу законів про працю України. Згідно зі статистикою, протягом січня – квітня 2022 року роботодавцями було подано інформацію про заплановане масове вивільнення 1657 працівників. Якщо поглянути на дані за аналогічний період минулого року, то спостерігається зменшення кількості скорочених осіб. Так, за січень – квітень 2021 року кількість вивільнених працівників становила 4766 осіб. Тобто порівняно з цьогорічними даними зменшення більше ніж на 3 тисячі (65,2%).

14:33:23 11.05.2022

Чи можуть громадяни, які працювали на тимчасово окупованих територіях, подати заяву про надання статусу безробітного через Дію?

Питання реєстрації громадян як безробітних на період дії воєнного стану врегульовані постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 334 «Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану» (із змінами, внесеними постановою від 29.04.2022 № 509).

14:31:02 11.05.2022

Які зміни відбуваються у законодавстві про працю?

Як уже було зазначено раніше, з 24.03.2022 набрав чинності Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» (інформація про цей Закон розміщувалась на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук). Верховна Рада України і в період дії воєнного стану продовжує законотворчу роботу, приймає відповідні рішення, які стосуються врегулювання відносин праці, зайнятості як під час дії такого стану, так і щодо врегулювання постійних правовідносин.

15:57:18 10.05.2022

За декілька місяців завдяки центру зайнятості працевлаштувалися більше чотирьох тисяч безробітних

Так, у період з січня по квітень 2022 року 20,8 тисячі осіб мали статус безробітного. Всього упродовж січня – квітня 2022 року за сприяння міськрайонних центрів зайнятості, міськрайонних та районних філій  Кіровоградського обласного центру зайнятості було працевлаштовано 4 663 особи, з яких 4 343 безробітних. З центрами зайнятості співпрацювало 2,0 тис. роботодавців, а кількість вакансій становила – 7,6 тис.

15:56:17 10.05.2022

Діловод: опануйте тонкощі документообігу та суть роботи сучасної оргтехніки

Ви пунктуальні, педантичні і уважні до деталей? Упевнено користуєтесь ПК та мрієте вільно працювати з сучасною офісною технікою? Тоді звертайтеся до нас! Навчайтесь на діловода за підтримки служби зайнятості та отримайте гарантований результат – працевлаштування!

15:55:10 10.05.2022