Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

З якого дня надається статус безробітного в період дії воєнного стану?

Як відомо, питання реєстрації громадян як безробітних врегульовані нормами Закону України «Про зайнятість населення» та Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 792 (із змінами).

16:04:50 24.05.2022

Які зміни відбулись у законодавстві з питань надання допомоги по частковому безробіттю?

07 травня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану», яким внесено зміни до Закону України «Про зайнятість населення». Зокрема, статтю 47 викладено в новій редакції, а статтю 47-1 – виключено.

08:00:16 23.05.2022

Перукар-модельєр: навчайтеся і будьте в курсі останніх модних тенденцій

Є бажання отримати одну з найактуальніших професій у б’юті-сфері? Хочете дізнатися, що таке омбре, шатуш, мажімеш, балаяж, опанувати тонкощі нарощування, ламінування волосся та професійного догляду за ним? Пропонуємо на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здобути професію «Перукар (перукар-модельєр)».

12:59:47 20.05.2022

Інформаційна гігієна: як користуватися соцмережами, аби вони не використовували вас?

Ви вірите тому, що читаєте в Інтернеті? Бажаєте вберегти себе від маніпуляцій? Тоді рекомендуємо пройти новий курс цільового призначення «Інформаційна гігієна в мережі Інтернет. Як вберегтися від маніпуляцій», який започатковано ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

12:58:39 20.05.2022

Цікаво, яка професія гарантує вам затишок і комфорт у домі? Хочете опанувати? Звертайтеся!

Холодне і гаряче водопостачання, водовідведення, центральне опалення – всі ці комунікації сьогодні стали невід’ємною частиною комфортного життя кожного. А забезпечують безперебійне їх функціонування монтажники санітарно-технічних систем і устаткування.

16:20:36 19.05.2022