Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

«Перспектива» – проєкт зі сприяння працевлаштуванню. Поспішай – стартує реєстрація

20-23 червня 2022 року у рамках проєкту зі сприяння працевлаштуванню «Перспектива» для внутрішньо переміщених осіб відбудеться 4-денний онлайн-тренінг зі сприяння працевлаштуванню.

09:47:28 14.06.2022

Заявіть про себе: найбільший у світі конкурс “зелених” бізнес-ідей розшукує українських інноваторів

Українські стартапи, які займаються дружніми до довкілля проєктами, можуть подати заявку на участь у найбільшому у світі змаганні «зелених» бізнес-ідей ClimateLaunchpad.

14:44:02 13.06.2022

Робота є!

На Кіровоградщині є потреба у:

16:20:57 09.06.2022

Фармацевти, штукатури та оператори заправних станцій: кому складно знайти роботу на Кіровоградщині

На сьогоднішній день чимало громадян, маючи освіту, залишаються незайнятими та по допомогу в пошуку роботи звертаються до служби зайнятості.  Одні знаходять її швидко, а інші – не можуть реалізувати себе на ринку праці.

16:20:55 09.06.2022