Дата: від до Скинути

Відбулося засідання сесії Соколівської сільської ради Засідання сорок шостої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання відбулося 28 березня 2024 року. На пленарному засіданні розглянули депутатський запит депутата Олега Лунгула щодо громадських перевезень, а також питання про внесення змін до бюджету Соколівської сільської територіальної громади на 2024 рік; про проведення громадського обговорення (консультацій з громадськістю у формі вивчення громадської думки шляхом збирання підписних листів) кандидатури Антоніни Савіцької на посаду старости в Миколаївському старостинському окрузі Соколівської сільської ради; про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад. Депутати затвердили рішення про безоплатну передачу комунального майна Соколівської сільської ради у державну власність Збройним силам України.  На сесії депутати прийняли ряд рішень з адміністративно-господарської діяльності та розглянули земельні питання. Окрім того, прийняли рішення про надання одноразової грошової допомоги жителям громади.

11:54 01.04.2024

Соколівська громада знову у жалобі

Захищаючи Батьківщину від збройної агресії рф у результаті ворожого артилерійського обстрілу, отримавши поранення несумісні з життям, під час переміщення на позицію в районі населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області 25 березня 2024 року загинув Павло Григорович Хитрий.

11:38 01.04.2024