Дата: від до Скинути

Презентація щодо захисту прав споживачів та державного ринкового нагляду (контролю) безпечності нехарчових продуктів в умовах воєнного стану

10:15 27.03.2024

Дименські вареники — до обіднього столу нашим захисникам

Вареники, наліплені з любов’ю та зусиллями господинь Дименського старостинського округу Соколівської територіальної громади стануть не тільки смачним обідом для наших захисників, а й символом підтримки та вдячності за їхню важливу роль у захисті нашої країни.

14:21 19.03.2024

Соколівські спортсмени взяли участь у другому турі відкритого Чемпіонату України з велоспорту

16-17 березня у Кропивницькому відбулися змагання з велоспорту на пересічній місцевості (крос), відкритий чемпіонат України з велоспорту (крос) ІІ тур, Кубок України у груповій гонці, всеукраїнські змагання у груповій гонці. Участь у змаганнях взяв 201 спортсмен із 18 команд. Соколівську дитячо-юнацьку спортивну школу “Колос” Соколівської сільської ради на змаганнях представляли п’ятеро учасників.

16:53 18.03.2024

Змагалися скелелази

10 березня відбувся Чемпіонат Кіровоградської області зі скелелазіння.

16:10 11.03.2024

Жителі Диминого на Масляну напекли млинців і наварили вареників для наших захисників

З 11 по 17 березня для українців триватиме масний тиждень, або Масляна. Свою назву цей тиждень запозичив від назв страв, які прийнято готувати протягом цього періоду. Цей тиждень символізує проводи зими та зустріч із весною, а, значить, дає надію на оновлення, на продовження життя і , найголовніше, на нашу перемогу.

16:09 11.03.2024