Засідання двадцять другої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання

24 лютого 2022 року о 13.00 у приміщенні Соколівського центрального сільського будинку культури відбудеться засідання двадцять другої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

08:37:42 22.02.2022

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму (1 вакансія).

16:33:23 16.02.2022

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії загального відділу Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста 1 категорії загального відділу Соколівської сільської ради (1 вакансія).

09:11:44 16.02.2022

ЗВІТ Соколівського сільського голови за 2021 рік

Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою інформування мешканців Соколівської сільської ради  та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості діяльності виконавчого органу Соколівської сільської ради 25 лютого 2022 року о 17.00 за адресою: с. Соколівське, вул. Центральна, 46 у КЗ "Центральний Соколівський сільський  будинок культури" Соколівської сільської ради відбудеться публічний звіт Соколівського сільського голови за 2021 рік.

08:05:06 16.02.2022

Оголошення!

25 лютого 2022 року о 18:00 в приміщенні Соколівського центрального сільського будинку культури відбудуться загальні громадські слухання стосовно обговорення питання щодо обмеження поховання померлих не місцевих мешканців на кладовищах, які знаходяться на території Соколівської сільської ради.

10:13:48 11.02.2022

Якість питної води централізованих систем водопостачання

Комунальне підприємство «Надія» Соколівської сільської ради надає інформацію щодо якості питної води централізованих систем водопостачання які обслуговує: с.Соколівське, с.Черняхівка, с.Іванівка, с.Нова Павлівка, с.Карлівка, с.Ганнинське, с.Миколаївка, с.Українка та сщ.Шостаківка (Протоколи випробувань додаються).

10:29:42 17.01.2022